Ekstra Web Bilişim Tasarım Reklam Bilgisayar Pazarlama İTH.İHR. ve TİC.LTD.ŞTİ olarak yaptığımız işlerin en önemli unsuru sektörde güzel bir iz bırakmaktır. Web Tasarımı, E-ticaret, Web Programlama, SEO Hizmetleri vb. gibi birçok internet ve bilgisayar işlerinde sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Web tasarım web yazılım ankara

E-Ticaret

Tüketici ile şirketleri internet ortamında bir araya getirerek, alım ve satım işlemlerinin online olarak yapılmasına imkan veren sisteme e-ticaret denilmektedir. E-ticaret sitesi ise, fiziksel nitelikte bir mağazada bulunabilen tüm ürünlerin internet ve online ödeme yöntemleri aracılığıyla satışını yapan web sitelerine verilen isimdir. Internet üzerinden alışveriş yapmayı sağlayan tüm siteler, e-ticaret sitesi olarak adlandırılır.

Ankara e-ticaret site tasarımı yaptırmak isteyenler için, alanında yetkin ve donanımlı ekibimiz ile her zaman sizlere yardımcı olmaya hazırız. E-ticaret sitesi yapma konusunda yıllara dayanan tecrübemiz ile en modern, işlevsel ve kullanıcı dostu tasarımlara başarıyla imza atmaktayız.

Web tasarım web yazılım ankara

Web Tasarım

Profesyonel bazlı olarak gerçekleştirilen ve ifa edilen web tasarım ankara hizmetlerinde bulunması gereken ilk özellikle yüksek görüntü kalitesidir. Seçilecek ve yerleştirilecek olan tüm grafikler ankara web tasarım niteliklerine uygun bir hale getirilip site ziyaretçilerinin görsel zevklerine entegre edilmektedir. Aynı zamanda metinler de belli bir şablon ve görsel planlama dahilinde okunaklı bir seviyeye çıkarılmaktadır. Bu sayede verilen web tasarım hizmetlerinin ilk olarak görsel estetikleri ve planlamaları yerine getirilmektedir. Renk seçimleri de en az grafik kalitesi kadar önemli bir noktadır. Gözü yormayan renkler ankara web tasarım kapsamında önemli tercihlerin başını oluşturmaktadır. Renklerin kendi içlerindeki uyumu da sitenin kullanılabilirlik seviyelerini otomatik olarak düzeltmektedir.

Web tasarım web yazılım ankara

Web Programlama

Web programlama konusu, web sitelerinin yapım aşamasındaki temel birimlere ve değerlere hitap ediyor. Web sitesinin yapımında bilinmesi ve uzmanlık gerektiren bir takım değerler vardır. Bu nedenle web programlama konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kişiler web programalama ankara firmamız aracılığı ile eğitimler alabiliyorlar. Hatta üniversitelerde bu programlara ait bölümlerin olduğu bir gerçek. Bu da bu işin bir meslek ve sektör olduğu anlamına geliyor.

Web tasarım web yazılım ankara

İnternet Reklamcılığı

Adwords danışmanlığı, teknolojinin geldiği noktayı anlamak açısından son derece önemli. Kısaca KOBİ olarak adlandırılan küçük veya büyük işletmelerin, kendilerini geliştirmeleri, daha fazla kar etmek ve tanıtılmalarını sağlamanın en önemli yollarından biri reklamdır. Reklamların etkileyici olmaları, işletmelerin özellikle internet ortamında daha fazla kişi tarafından bilinmelerini sağlar. Ancak bunun gerçekleştirilmesi için bir takım şartların oluşması ve oluşturulması gerekmektedir. Birçok işletme, adwords kullanmakta ve en az harcamayla, en etkili reklamlar sayesinde başarı grafiklerini yükseltiyorlar.